środa, 13 marca 2013

KSW22: Azaitar w szpitalu. Aziz Karaoglu nowym rywalem Piotra StrusaJest nam bardzo przykro informować, że z powodów zdrowotnych nie będziemy mogli na gali KSW22 oglądać pochodzącego z Maroko, ale walczącego w barwach Niemiec Abu Azaitara. Zawodnik w ostatniej chwili musiał wycofać się z walki przeciwko Piotrowi Strusowi ponieważ nabawił się zatrucia pokarmowego i w konsekwencji trafił do szpitala. 
  Jednak szybko znalazł się wojownik, który zdecydował się przyjechać do Polski, bo zna eventy Federacji KSW, a co więcej, stoczył dla Federacji KSW już trzy walki w turnieju podczas gali KSW9 w 2008 roku. Tym zawodnikiem jest Aziz Karaoglu
Turek z Niemieckim paszportem, który nagle zniknął ze sceny MMA, a o którego powrót zabiegali fani powraca po przerwie i na gali KSW22 zastąpi swojego klubowego kolegę. - Pomagałem Abu w przygotowaniach do walki ze Strusem, byłem jego sparingpartnerem i skoro kolega nie może walczyć to ja go zastąpię -wyznał Turek, który w przeszłości walczył m.in. z Janem Błachowicze, Danielem Dowdą i Vitorem Nobregą. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz